suma: 0,00 zł do kasy
Koszty dostawy

Koszty dostawy

Oprócz bezpieczeństwa dostawy równie istotne są jej koszty. Przy zakupach powyżej 299 zł brutto oraz w przypadku odbioru osobistego w punktach ELMAX Centrum Światła (Lublin, Warszawa, Chełm, Puławy, Tarnobrzeg*) nie zapłacisz za dostawę ani złotówki.

Przy zakupie produktów o mniejszej wartości niż 300 zł koszt dostawy wynosi zaledwie 15,00 zł.

* Przy wyborze opcji odbioru osobistego dostępne formy płatności to Przelew lub Przelewy24

 

Dostawa

 

1. Zamawiający może wybrać następujące formy dostawy towaru:

 

Sposób dostawy

Całkowity koszt dostawy (zawiera VAT)

 

Przesyłka kurierska paczka (przedpłata)

15.00 zł

 

Przesyłka kurierska paleta (przedpłata)

160.00 zł

 

Przesyłka kurierska (płatność przy odbiorze)**

25.00 zł

 

Przesyłka kurierska (zakup powyżej 299 zł brutto)

0,00 zł

 

Odbiór osobisty (Lublin, Warszawa, Chełm, Puławy, 
Tarnobrzeg)***

0,00 zł

 

 


** Maksymalna wartość zamówienia przy płatności przy odbiorze to 1000 zł brutto
*** W przypadku odbioru osobistego możliwe formy płatności to przelew oraz Przelewy24

 

2. Okres realizacji zamówienia wynosi 14 dni i liczony jest w pełnych dniach roboczych, pomijając soboty, niedziele i święta, które nie są liczone w terminie realizacji zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie sprzedającego, okres realizacji wydłuża się od 14 dni do daty podanej przez producenta, o czym Klient jest dodatkowo informowany.
3. Po dokonaniu odbioru przesyłki klient ma obowiązek w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość zgadza się z zamówieniem oraz czy produkty nie są uszkodzone. W razie konieczności należy spisać protokół w obecności kuriera ( odpowiedni druk reklamacyjny powinien posiadać przy sobie pracownik firmy kurierskiej), oraz skontaktować się ze sklepem. Protokół taki stanowi jedyną podstawę do uznania reklamacji.
4. Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy.

 

Jeżeli rzecz sprzedana ma zostać przesłana przez sprzedawcę kupującemu będącemu konsumentem, niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy przechodzi na kupującego z chwilą jej wydania kupującemu. Za wydanie rzeczy uważa się jej powierzenie przez sprzedawcę przewoźnikowi, jeżeli sprzedawca nie miał wpływu na wybór przewoźnika przez kupującego.
5. W przypadku odmowy odbioru przesyłki za pobraniem, bez wcześniejszej rezygnacji koszty dostawy i odesłania ponosi Klient.
6. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od uszkodzenia i zaginięcia.
7. Zakupiony towar dostarczamy na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DB Schenker w godz. 10-16. UWAGA !!! Nie realizujemy wysyłek poza granice Polski.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium